KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17537194

nr 1753 7194

Pastell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x62 cm, yttermått inklusive ram: 56x71 cm

måndag 19 januari 2026
kl 18:33:06